התקנה ותחזוקההתקנה

חברת הבית הירוק מבצעת התקנות של כל סוגי המערכות של חשמל ירוק באמצעות מערכות סולאריות
 

 • מערכות On-Grid
  המחוברות לרשת החשמל, עם מונה דו-כיווני. מערכות אלה מייצרות חשמל ביום (בשעות השיא של הצריכה), ומקבלות חשמל מהרשת בלילה. האנרגיה המופקת משמשת לצריכה עצמית ו/או נמכרת לחברת החשמל במחיר משתלם.

 • מערכות Off-Grid
  למקומות מבודדים שאינם מחוברים לרשת החשמל. כל הצריכה מבוססת על ייצור עצמי. מעבר לאנרגיה לשימוש מיידי, המערכת טוענת מצברים, לשימוש בשעות בהן לא מתבצעת הפקה.
   

 • מערכת ביתית
  קולטים סולאריים על גג בית פרטי. מקובל לייצר במערכות אלה כ- 3-4KW, אך ניתן לייצר גם עד 15KW. לחיסכון גדול בעלויות החשמל, ואף רווח נוסף, ממכירת עודפי החשמל.

 • מערכת עסקית
  מערכת המותקנת על גגות גדולים (מחסנים, מפעלים, רפתות, לולים...) או על הקרקע, בשטחים גדולים פנויים.  משמשת להנבת רווח כספי מייצור חשמל ומכירתו לחברת החשמל.
   
 • תאורה
  תאורה עצמאית מנותקת רשת, פנים וחוץ. ממפעלים וחצרות פרטיים, ועד מרחבים גדולים ציבוריים, תאורות חוץ היקפיות ביישובים, תאורה לאורך כבישים וכדומה. 
  מבוסס על יחידות עצמאיות, של מנורה, או עמוד תאורה, הכוללות את קונסטרוקציה מאלומיניום (עמוד או מתקן ייעודי), פאנל פוטו-וולטאי, מצבר, בקר - המדליק ומכבה את התאורה על פי הצורך, נורה חסכונית בעלת תוחלת חיים של 15-20 שנה (LED או PL).

תחזוקה

הבית הירוק ממשיכה ללוות את הלקוח, ומבצעת את עבודות תחזוקת המערכת, לאורך 20 שנות הפרויקט 


לחברה חדר ממוחשב בעל ציוד היי טק חדיש המפקח ומבקר אחר פעילות ייצור והפקת החשמל של הלקוח. 
הלקוח מקבל אחריות ל – 25 שנה עבור הפנלים הפוטו וולטאיים כמוכן אחריות על ממיר המתח (משך האחריות משתנה מחברה לחברה ובכל מקרה ניתן להארכה) ואחריות לתפוקת הפנלים (12 שנים ראשונות – עד 90% , 8 שנים אחרונות – עד 80%).